جست و جو
Close this search box.
جست و جو
Close this search box.

معرفی شرکت ایونت

طراحان اتوماسیون رویداد

شرکت طراحان اتوماسیون رویداد (ایونت) یک شرکت تخصصی مهندسی (متشکل از مهندسین رشته های برق، مکانیک و کامپیوتر) در زمینه اتوماسیون صنعتی، ساخت دستگاه های خطوط تولید و تست می باشد؛ همچنین شرکت ایونت با سابقه چندین سال فعالیت، مبتنی بر آخرین تکنولوژی و مهندسی هوشمند، مفتخر به ساخت انواع دستگاه های تست نشتی و ماشین آلات خطوط تولید گشته است.

معرفی شرکت ایونت
معرفی شرکت ایونت
معرفی شرکت ایونت

با توجه به سازماندهی قوی، متکی بر تجربیات، دانش فنی روز، تخصص و پتانسیل مهندسین زبده، شرکت ایونت در همکاری با پروژه های مشتریان بهترین خدمات را با کیفیت بالا ارائه می دهد که قابل اعتماد و مقرون به صرفه می باشد. تیم مهندسی شرکت ایونت تضمین کننده اجرای پروژه ها در تمامی مراحل کار مطابق با استانداردها و کیفیت مورد نظر کارفرما می باشد. همچنین شرکت ایونت جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود نمایندگی فروش و خدمات برخی از محصولات اتوماسیون صنعتی را به صورت انحصاری در ایران اخذ نموده است و همچنین کادر فروش و فنی شرکت ایونت آماده ارائه مشاوره و آموزش قبل از خرید و ارائه خدمات پس از فروش بر پایه دیدگاه ها و نیاز های مشتری می باشد.

فعالیت ها و خدمات

تیم مهندسی شرکت ایونت تضمین کننده اجرای پروژه ها در تمامی مراحل کار مطابق با استانداردها و کیفیت مورد نظر کارفرما می باشد.

طراحی الکتریکال
پروژه و مشاوره
ساخت و مونتاژ تابلو برق
برنامه نویسی PLC
طراحی و ساخت دستگاه خطوط تولید ، مونتاژ و تست
جمع آوری اطلاعات و ردیابی محصولات
مانیتورینگ و ذخیره سازی اطلاعات
طراحی و ساخت انواع فیکسچر

با ما در تماس باشید

همکاران و متخصصان ما منتظر شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند.

سبد خرید